pondělí 4. prosince 2017

Střecha nad hlavou

Zima je už tady a já zapomněla na další várku novinek z pojišťovny. Tentokrát se zaměřili pouze na pojištění majetku. Takže takové jsou u nás změny.

Pojistíme i nezkolaudovaný dům

Dokážeme jednoduše online pojistit dům na základě parcelního čísla, a to i na riziko povodně. Není potřeba žádné dodatečné schvalování.

Navýšili jsme maximální limity
Pokud Vám nebudou stačit, budete mít možnost si online nastavit ještě vyšší limity. Ty však budeme muset schválit. 

Nová připojištění 
Umíme pojistit také garáž na jiné adrese, než je pojištěná nemovitost. Garáž se musí nacházet nejdále 15 km od domácnosti a pojistíme jak budovu, tak i vybavení garáže na základní nebezpečí, odcizení a vandalismus i povodeň a záplavu.
Nově budete moci allriskově připojistit také zdravotní pomůcky klientů. Zdravotní pomůckou máme na mysli invalidní vozík, naslouchátko, kochleární implantát a jiné pomůcky, které klienti musí používat ve svém každodenním životě a souvisí s nějakým druhem zdravotního postižení.

Škody způsobené kouřem
U pojištění domácnosti jsme do základních nebezpečí zahrnuli také škody způsobené kouřem. Klient tak nezůstane ve štychu ani v případech, kdy zapomene hrnec na zapáleném sporáku a poškodí se mu kouřem výmalba v bytě.

Aktualizovat údaje je otrava
Myslet na to, že musím každý rok, kdy dítěti měním kolo za nové, nahlásit pojišťovně nové údaje, je takřka nemožné. Proto jsme základní limit 10 000 Kč u připojištění kol uvolnili tak, že nebudete muset specifikovat pojišťované kolo. Třešničkou na dortu je navýšení maximálního limitu z 60 000 Kč na 100 000 Kč. 

Pojištění odpovědnosti

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...